top of page
DSC08301-6.jpg

Sardinie

Flyit kitecamp 

Chceš vyrazit na týden našlapaný tréninky freestylu, oldschool triků, nebo se naučit svoje první triky a skoky?

Kromě toho si užít krásné pobřeží jihozápadní Sardinie, skvělou pizzu, kávu, slunce a pohodu s fajn partou?

Pokud se chceš naučit něco nového ve skvělých podmínkách a pohodové atmosféře naší kitebase na jihozápadě Sardinie pod dohledem a kamerami našich tří instruktorů, přidej se k nám na Flyit kitekemp! Těšíme se!

Kdy?

16.-23.7.2023 / 17.-24.7.

Jak kemp probíhá?

Dovezeme tě z letiště v Cagliari z nedělního nebo pondělnho příletu a zajistíme ti společné ubytování na jednom ze tří apartmánů. Dopoledne je klidnější, takže společně posnídáme, pokecáme, a okolo poledne, kdy obvykle zapíná termika, jdeme jezdit. Podle úrovně a tvého přání, co byses rád naučil(a), se rozdělíme do skupin, ve kterých budou lekce probíhat pod vedením našich instruktorů. Nebude chybět ani videocoaching – při session tě natočíme a večer ti instruktor u videa poradí, co ještě vylepšit. Kromě toho nás čeká i další doplňkový program - společné snídaně, skvělá káva, večeře, pizza, grilovačka, kitová videjka adalší pohodový a zábavný program. 

IMG_4247_edited.jpg

kde kitujeme a bude foukat?

Spotů na kiting je v dosahu z Villarios více. Obvykle budeme trénovat přímo u nás, kousek od pláže Is Solinas. Pokud by to bylo kvůli předpovědi potřeba, máme v dojezdu i další spoty. Nejčastějším větrem je mistral, ze severozápadu, který v teplých měsících výrazně zesiluje termika a venturiho efekt, který mezi ostrovem Sardinie a St. Antiocco funguje.  Vyjímečně u nás fouká ze západu, jihozápadu, to je slabší zato luxusně rovný vítr a někdy přijde teplá fronta z jihovýchodu, Shirocco. Na všechny tyto směry můžeme obvykle jezdit v nejbližším okolí. 

jak se k nám  dostat?

V rámci kempu jsme připraveni tě přijet vyzvednout na letiště v Cagliari na let Smartwings  z Prahy, nebo na let Ryanair z Vídně/Norimberka a za týden tě na stejný odlet odvést. Autem je to zhruba hodinka a čtvrt od nás. Můžeš také přiletět dříve nebo u nás zůstat déle a využít jakýkoliv jiný let na ostrov, na dopravě z letiště se domluvíme individuálně. 

kde bydlíme?

Bydlíme ve vesničce Villarios, na dohled od našeho "home spotu" v zátoce Porto Botte, všechny tři apartmány jsou kousek od sebe. Mrkni na fotky: